עיצוב וילות יוקרתיות


הוילה, בית רחב ידיים הניצב על פני שטח פרטי גדול,מאפשרת לבעליה טווח פעולה רחב ליצירת פאר ייחודית. עיצוב וילות מתבטא ביכולתלעצב בית הממקסם את זרימת האוויר, האור ונתוני השטח האחרים. גן מושקע צבעוני וקסום שבליבו מים זורמים ואולי גם בריכה,וכניסת התכלת והצבעוניות הזו פנימה בעזרת חלונות גדולים בזוויות הנכונות. מטבח גדול ומאובזר, סלון מרווח ופינת אוכל המאפשרים אירוח רב משתתפים לאירועים בלתי נשכחים. כל אלו מחוברים יחד ומובילים פנימה אל פרטיות הבית בה מפלסי חדרים מושקעים.

הפרטים הקטנים והגדולים

תהליך העיצוב מתחיל תמיד בבירור הצרכים, הרצונות והשאיפות של האנשים שיגורו בבית. אמנם באופן טבעי התקציב בעיצוב וילה יהיה גבוה משמעותית מתקציב המיועד לעיצוב דרת מגורים רגילה, אך חשוב לזכור שמדובר כאן בבית,ובסופו של דבר הכי חשוב שהמשפחה שתגור בו תרגיש נוח, טוב, נעים, תרגיש בבית. כלומר לא מדובר על איזושהי יצירת פאר מנותקת מהחיים אלא בראש ובראשונה במקום שצריך לשרת כבית חם את כל דייריו ולכן לשלב ההיכרות הראשונית עם המעצב ישנה חשיבות גבוהה מאוד.

לאחר תכנון החללים הגדולים והזרימה הכללית ביניהם, יורדים לפרטים ומשקיעים מחשבה בכל פרט ופריט. אריחי הפנים והחוץ, החומרים שיבחרו לכל החיפויים בין אם מדובר על שיש, נגיעות של עץ יוקרתי או כל חומר אחר והשתלבותם מבחינת טקסטורות וגוונים. עיצוב מטבח הפאר, פינת האוכל והסלון שלרוב ממוקמים בחלל גדול אחד המורכב ממספר חללי משנה, וכמובן עיצוב מדויק ופרטני לחדרי שינה ולחדרי אמבטיה מפנקים ויוקרתיים המתאימים לאופיים של מי שיגורו בהם.

עיצוב וילות על ידי מעצב מוביל

המלאכה המאתגרת ומאוד לא פשוטה הזו אשר מצריכה מעוף, יצירתיות רבה וכמובן גם ידע וניסיון עצומים, נשארת בידיהם של מעצבים מובילים. מעצבים אלו כמו אסף סלומון, רכשו השכלה במוסדות אקדמיים נחשבים ולאחר מכן צברו ניסיון רב שנים בשטח. לכן במיוחד כאשר מדובר על עיצוב וילות חשוב מאוד לאתר אדריכל ומעצב פנים שבנוסף לסגנון העיצובי המיוחד שלו שמדבר אל ליבכם, וכן לכימיה האישית הטובה הקיימת ביניכם, הוא יהיה אדם בעל ניסיון רב ספציפית בתחום זה של עיצוב ותכנון וילות יוקרתיות.

 

עיצוב וילות | אסף סלומון