מעצב מלונות מוביל


עיצוב מלונות הוא תחום מיוחד בתוך השדה המקצועי הרחב של עיצוב ואדריכלות. מעצב מלונות מוביל כמו אסף סלומון, הוא אדם המשלב יכולות יוצאות דופן: גישה עיצובית מלאת יצירתיות ומעוף עם ראייה עסקית מוכוונת קונספט ולקוח. העיצוב מתחיל בעבודה משותפת וצמודה בין היזם למעצב, במהלכה נוצרת ההבנה ההדדית כיצד יתבטא הקונספט דרך תכנון ועיצוב החלל. כל פרט -החל מתכנון החלל, דרך בחירת הריהוט, הטקסטורות, החומרים, מניפת הגוונים, האקססוריז ועוד - צריך לשרת זאת באופן מיטבי.

מעצב מלונות: פרויקטים לדוגמה

מלון בוטיק VERAמלון שהוקם לאחר שיזמיו חיפשו נכס בעל מיקום אולטימטיבי שכזה במשך זמן מה, וממוקם על התפר שבין פלורנטין, רוטשילד ונווה צדק. הקרבה למקומות הצבעוניים השונים זה מזה בסגנונם ובאופיים מקנה למבקריו אפשרות ליהנות מכל השפע הססגוני של תל אביב במיטבה.

כך הפך בניין משרדים מוזנח שהוקם בשנות החמישים של המאה הקודמת, לאחר תכנון, חלוקה מחדש ועיצוב מרשים, למלון בוטיק ייחודי בן כמעט ארבעים חדרים, החובק בתוכו שילוב מרתק וייחודי של אורבאניות ורכות.

הדגש בעיצוב החדרים הושם על שילובי חומרים, גוונים וסגנונות. חומרים אורגניים שולבו עם חומרים מעובדים, טיח לבן שלא עבר עיבוד לצד רצפות גדולות בעלות מראה גס, פלטת הצבעים שנבחרה מונוכרומטית לבן – שחור שבתוכה שולבו נגיעות עדינות של עץ, עור ופליז המשדרים חום.

ברזים בסגנון תעשייתי וקירות זכוכית משתלבים עם טקסטיל רך בוילונות ובמצעי המיטה.המלון הוא אמנם מלון בוטיק קטן, אך כולל בתוכו מגוון חדרים שונים זה מזה באופיים, חלקם אף בעלות נמוכה באופן מפתיע. חדרים בעלי מרפסות, חדרי גן וגם חדרים בהם האמבטיה ממוקמת בחלל החדר.

לצפייה בפרוייקט
 

מלון גוטמן בנווה צדק: מלון ייחודי שהוקם במבנה בסגנון אדריכלות טמפלרית שיועד לשימור. המלון ממוקם בתוך מתחם מיוחד המורגש כעת כמעין כפר באווירה רגועה ובקצב חיים אחר, הממוקם בלב הסוער של תל אביב.

הסגנון הטמפלרי מתאפיין בפשטות, בסיסיות וטבעיות, ובמלון גוטמן סגנון זה משתלב יחד עם אומנות וריהוט בסגנון אירופאי ברוח התקופה ההיא עם ריהוט מודרני האופייני לתקופתנו. ההשתלבות המיוחדת פרי עבודתו של מעצב מלונות, יוצרת עושר יוצא דופן וחוויית שהות מיוחדת במינה עבור אורחי המלון.

לצפייה בפרוייקט

מעצב מלונות | אסף סלומון