אודות

אודות

אסף סלומון הינו אדריכל רשוי בוגר PRATT INSTITUTE. NYC בשנת 2000. לאחר ארבע שנות התמחות במשרדים שונים פתח משרד אדריכלים עצמאי בניו יורק ובשנת 2007 הועתק המשרד לתל אביב. המשרד עוסק במגוון רחב של פרויקטים בארץ ובחו"ל באדריכלות ועיצוב פנים בתחום המגורים והמסחרי: בתים פרטים, דירות יוקרה, בניני מגורים, שימור מבנים, מסחר, משרדים ומלונאות. העבודה מתנהלת מול יזמים, לקוחות פרטיים ומוסדות ציבור.

אנו מבצעים פרויקטים מגוונים ובקני מידה שונה. משרדנו מעניק שירותים משלב מתן היתרים, תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ועד פיקוח על הבניה עד גמר הפרויקט. המשרד שם דגש על קשר אישי ואוזן קשבת לצרכיהם ומטרותיהם של לקוחותינו הן בהיבט הפונקציונאלי ערכי והן בהיבט הסגנון האישי של כל לקוח, ניתן לראות זאת במגוון הסגנונות הרחב בפרויקטים שאנו מבצעים. הניסיון במגוון סגנונות עיצוב רחב יוצר גמישות עיצובית המביאה ליצירה אקלקטית משולבת מאוזנת ומקורית ע"פ סגנונו ורצונו של הלקוח. עבודת התכנון מתבצעת כיחידה אחת ממעטפת וחלל המבנה ועיצוב הפנים כבר בשלבים המוקדמים בעבודה על הפרויקט, כך שהתכנון מתבצע פנימה והחוצה בהרמוניה תוך שמירה על שפה ורעיון משותפים בין הפנים ובין החוץ כאחד.

אדריכלים ומעצבי פנים מובילים

אני מאמין בחתירה למצוינות ביצירה האדריכלית תוך הצבת סטנדרטים גבוהים, קודם כל מעצמנו והן מהקבלנים המבצעים. כל פרויקט מטופל בתשומת לב מרבית תוך כדי חיפוש אחר פתרונות יצירתיים ומתוך מחשבה מקורית עד לפרטים הקטנים תוך שמירה על תקציב ולוח זמנים מסודר. משרדנו דוגל בהקפדה על גיאומטריה פשוטה ומינימאלית וחיפוש אחר פרופורציות מאוזנות ונקיות, חללים פתוחים ושימוש מקסימאלי באור טבעי ושימוש באלמנטים ירוקים וטבעיים. הרגישות ההקשבה ולמידת צורכי הלקוח במשך כל תהליך ההתקשרות, הם הבסיס להצלחתו של הפרויקט. האחריות האהבה וההתלהבות לעשייה, היא המתכון ליצירה פורייה.

 

ראיון עם אסף סלומון לתכנית 'מפתחות עיצוב' - שנת 2012