אדריכלים בתל אביב: איך לבחור נכון


הליך בניית בית אמור להתבסס על לא מעט שלבים, החל מהתכנון הראשוני של שטח הבית ואופן החלוקה לחללים, דרך מעיצוב הבית בצורה שהיא גם פונקציונלית וגם מרשימה ועד לסיום הליך הבנייה בפועל. 

כאשר מחפשים אדריכלים בתל אביב, חשוב לאתר משרד המתמחה באדריכלות אורבנית עכשווית וברשותו כל הידע, הניסיון והכלים המקצועיים לתכנן ולעצב עבורכם את הבית או העסק בצורה הטובה ביותר. כזה הוא משרדו של אסף סלומון, שסיים לימודים גבוהים ב PRATT INSTITUTE. NYC היוקרתי, ועיצב בהצלחה גדולה פרויקטים רבים בניו יורק ובתל אביב.

התפקיד של האדריכל כולל את תכנון המבנה, את הפיקוח על בנייה המבוססת על תקנות מחמירות בתחום ובמקרים רבים, הוא גם יהיה אחראי על עיצוב הפנים.

כאמור, עבודת הקבלן אשר נכנס לתמונה בשלב מעט יותר מאוחר, מושתתת כולה על התוכניות אותן ביצע האדריכל.
בכדי לבצע את עבודתו בצורה המצופה, על האדריכל להחזיק בידע מקצועי נרחב, בניסיון רב ובהיכרות עם תוכנות מחשב מתקדמות כמו אוטוקאד ותוכנות שרטוט אחרות, אשר מאפשרות לבצע את העבודה בצורה הנכונה.  
כמובן, שכל מי שנמצא בהליך של חיפוש אדריכלים בתל אביב, חשוב שיקפיד לבחור באדריכל מקצועי ומנוסה, אשר מחזיק ברשותו את הכלים והכישורים להענקת השירות הטוב ביותר.
 

השיקולים בבחירת אדריכלים בתל אביב

לפני הכול חשוב לראות תיק עבודות ולהרגיש שזהו הסגנון המדבר אל ליבכם, ושבו הייתם רוצים לראות את ביתכם או את העסק העתידי שלכם מתוכנן ומעוצב. כמו בכל תחום מקצועי, חשוב לדעת מהי השכלתו המקצועית של האדם, היכן רכש אותה, היכן התמחה וכמה שנות ניסיון ופרויקטים מוצלחים באמתחתו.

שנית חשוב להבין כי תפקידו של האדריכל הוא גם תפקיד ניהולי ממדרגה ראשונה. עליו לפקח, ללוות באופן צמוד, לתאם ולקשר בין כל הקבלנים ואנשי המקצוע תוך שימת לב מרבית לעמידה בלוחות הזמנים ובתקציב. לכן היכולות התכנוניות, הניהוליות והביצועיות הן בעלות חשיבות גבוהה ביותר בתפקודו של האדריכל וביכולתו להביא את הפרויקט אל קו הסיום המוצלח.

בנוסף לכך, תהליך של תכנון ועיצוב בית או בית עסק, הוא תהליך אינטנסיבי  המצריך עבודה משותפת ומאומצת, ולכן חשוב מאוד לבחור באדם שהעבודה המשותפת עמו נוחה ונעימה לכם. תקשורת פתוחה, זורמת וטובה מהווה תמיד בסיס להצלחה בכל פרויקט, ובטח בפרויקט בתחום האדריכלות.

 

חלום הופך למציאות

כאשר האדריכל משכיל להקשיב באופן רגיש לצרכיו של הלקוח ומשתדל בכל שלב להביאם לידי ביטוי ולממשם בנכס, זוהי הערובה הראשונית להצלחה. תפקידו של האדריכל הוא לזהות כיצד להתאים את הנכס לרצונותיהם, לאופיים הייחודי ולאורח חייהם של הלקוחות כך שישרת אותם באופן מקסימלי ויהיה עבורם המקום הנעים והטוב ביותר לחיות בו. השילוב בין אסתטיקה לפונקציונליות הוא המתח התמידי בכל פרויקט אדריכלי.

אדריכלים בתל אביב מבצעים לאור זאת את כל השיקולים בפרויקט. החל מתכנון החלל והקשר בין חללי המשנה, דרך תכנון התאורה ביום ובלילה, זרימת האור והאוויר במהלך היום ותאורה נכונה ונעימה בשעות הערב ועד להלבשת הבית, אבזור ובחירה מדויקת של כל הפרטים היוצרים את השלם.

 

מחפשים אדריכל בתל אביב?

אם גם אתם תרים אחר אדריכלים בתל אביב וכמובן, מבקשים לא להתפשר על פחות מהאדריכל המקצועי והמנוסה ביותר האפשרי, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם אסף סולומון – אדריכל ומעצב פנים.
אסף הינו אדריכל מקצועי, בעל ניסיון רב שנים ורזומה מפואר אשר כולל מגוון רחב של פרויקטים בארץ ובחו"ל וכיום הוא נחשב לאחד מאותם אדריכלים בתל אביב מובילים ומבוקשים. 
 

 

אדריכלים בתל אביב | אסף סלומון