אדריכלים בתל אביב: איך לבחור נכון


הליך בניית בית אמור להתבסס על לא מעט שלבים, החל מהתכנון הראשוני של שטח הבית ואופן החלוקה לחללים, דרך מעיצוב הבית בצורה שהיא גם פונקציונלית וגם מרשימה ועד לסיום הליך הבנייה בפועל. 

כאשר מחפשים אדריכלים בתל אביב, חשוב לאתר משרד המתמחה באדריכלות אורבנית עכשווית וברשותו כל הידע, הניסיון והכלים המקצועיים לתכנן ולעצב עבורכם את הבית או העסק בצורה הטובה ביותר. כזה הוא משרדו של אסף סלומון, שסיים לימודים גבוהים ב PRATT INSTITUTE. NYC היוקרתי, ועיצב בהצלחה גדולה פרויקטים רבים בניו יורק ובתל אביב.

התפקיד של האדריכל כולל את תכנון המבנה, את הפיקוח על בנייה המבוססת על תקנות מחמירות בתחום ובמקרים רבים, הוא גם יהיה אחראי על עיצוב הפנים.

כאמור, עבודת הקבלן אשר נכנס לתמונה בשלב מעט יותר מאוחר, מושתתת כולה על התוכניות אותן ביצע האדריכל.
בכדי לבצע את עבודתו בצורה המצופה, על האדריכל להחזיק בידע מקצועי נרחב, בניסיון רב ובהיכרות עם תוכנות מחשב מתקדמות כמו אוטוקאד ותוכנות שרטוט אחרות, אשר מאפשרות לבצע את העבודה בצורה הנכונה.  
כמובן, שכל מי שנמצא בהליך של חיפוש אדריכלים בתל אביב, חשוב שיקפיד לבחור באדריכל מקצועי ומנוסה, אשר מחזיק ברשותו את הכלים והכישורים להענקת השירות הטוב ביותר.
 

השיקולים בבחירת אדריכלים בתל אביב

לפני הכול חשוב לראות תיק עבודות ולהרגיש שזהו הסגנון המדבר אל ליבכם, ושבו הייתם רוצים לראות את ביתכם או את העסק העתידי שלכם מתוכנן ומעוצב. כמו בכל תחום מקצועי, חשוב לדעת מהי השכלתו המקצועית של האדם, היכן רכש אותה, היכן התמחה וכמה שנות ניסיון ופרויקטים מוצלחים באמתחתו.

שנית חשוב להבין כי תפקידו של האדריכל הוא גם תפקיד ניהולי ממדרגה ראשונה. עליו לפקח, ללוות באופן צמוד, לתאם ולקשר בין כל הקבלנים ואנשי המקצוע תוך שימת לב מרבית לעמידה בלוחות הזמנים ובתקציב. לכן היכולות התכנוניות, הניהוליות והביצועיות הן בעלות חשיבות גבוהה ביותר בתפקודו של האדריכל וביכולתו להביא את הפרויקט אל קו הסיום המוצלח.

בנוסף לכך, תהליך של תכנון ועיצוב בית או בית עסק, הוא תהליך אינטנסיבי  המצריך עבודה משותפת ומאומצת, ולכן חשוב מאוד לבחור באדם שהעבודה המשותפת עמו נוחה ונעימה לכם. תקשורת פתוחה, זורמת וטובה מהווה תמיד בסיס להצלחה בכל פרויקט, ובטח בפרויקט בתחום האדריכלות.

 

חלום הופך למציאות

כאשר האדריכל משכיל להקשיב באופן רגיש לצרכיו של הלקוח ומשתדל בכל שלב להביאם לידי ביטוי ולממשם בנכס, זוהי הערובה הראשונית להצלחה. תפקידו של האדריכל הוא לזהות כיצד להתאים את הנכס לרצונותיהם, לאופיים הייחודי ולאורח חייהם של הלקוחות כך שישרת אותם באופן מקסימלי ויהיה עבורם המקום הנעים והטוב ביותר לחיות בו. השילוב בין אסתטיקה לפונקציונליות הוא המתח התמידי בכל פרויקט אדריכלי.

אדריכלים בתל אביב מבצעים לאור זאת את כל השיקולים בפרויקט. החל מתכנון החלל והקשר בין חללי המשנה, דרך תכנון התאורה ביום ובלילה, זרימת האור והאוויר במהלך היום ותאורה נכונה ונעימה בשעות הערב ועד להלבשת הבית, אבזור ובחירה מדויקת של כל הפרטים היוצרים את השלם.

 

מחפשים אדריכל בתל אביב?

אם גם אתם תרים אחר אדריכלים בתל אביב וכמובן, מבקשים לא להתפשר על פחות מהאדריכל המקצועי והמנוסה ביותר האפשרי, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם אסף סולומון – אדריכל ומעצב פנים.
אסף הינו אדריכל מקצועי, בעל ניסיון רב שנים ורזומה מפואר אשר כולל מגוון רחב של פרויקטים בארץ ובחו"ל וכיום הוא נחשב לאחד מאותם אדריכלים בתל אביב מובילים ומבוקשים. 

מדוע כדאי לי לעבוד עם אדריכלים בתל אביב?

כל ישראלי יגיד לכם כי הדבר החשוב ביותר בחייו זה הבית שלו. הבית הוא המבצר הפרטי שלנו והוא משפיע בצורה עמוקה על איכות החיים שלנו. לכן כאשר אנו בונים בית מאפס או משפצים בית ישן אנו חייבים להבטיח כי הבית יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. ככל שהבית יהיה יותר נעים, יותר יפה ויותר מעוצב כך אנו נהיה מאושרים יותר. אם אתם רוצים את הבית המושלם אתם צריכים לפנות אל אדריכל מקצועי וכאן נכנסים לתמונה אדריכלים בתל אביב.
עליכם להבין כי לרוב אדריכל תל אביבי יהיה המקצועי ביותר בשוק וזאת מכיוון שהתחרות בתל אביב היא עזה. כך יוצא שאם אתם רוצים לתכנן בית כדאי לכם לפנות אל אדריכל בתל אביב ולא בשום מקום אחר וכך תבטיחו את הבית המושלם אשר יתאים לכם כמו כפפה ליד וזה כמובן שווה המון.


אדריכלים בתל אביב – אל תבחרו בהם מבלי לקבל המלצות ולראות עבודות שלהם

אם אתם מחפשים אחר אדריכלים בתל אביב אתם צריכים לבחור את האדריכל המושלם. ככל שהאדריכל יהיה יותר טוב כך הבית שלכם יהיה יותר יפה ואיכותי ולכן יש משמעות לבחירה באדריכל זה או אחר. אז איך נבחר את בעל המקצוע הטוב ביותר?
אם כן קודם כל אתם צריכים לדבר עם לקוחות של האדריכל ולשמוע מהם האם הם היו מרוצים ממנו. לצד זאת כדאי מאוד אבל מאוד לראות בתים שהאדריכל עיצב ותיכנן בעבר וכך תדעו האם כדאי לכם לבחור באדריכל זה או אחר. ברגע שתראו בתים שהאדריכל תיכנן תדעו האם אתם מתחברים אליו וכך תבחרו את האדריכל המושלם.


מדוע ניסיון הוא קריטי בעולם האדריכלות?

אם אתם מחפשים אחר אדריכלים בתל אביב אתם חייבים לבחון את הניסיון שלהם. עליכם להבין כי ככל שהאדריכל יותר מנוסה כך הוא ידע יותר טוב כיצד לתכנן את הבית שלכם. העובדה כי האדריכל שרד הרבה שנים בתחום מלמדת על כך כי השוק מרוצה ממנו והניסיון הוא סמן חשוב ביותר שאסור לזלזל בו. אנו רוצים להכיר לכם את האדריכל אסף סלומון בעל ידע עצום בתחום העיצוב והתכנון אשר שם דגש על שירות אדיב ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר שיש.
 

 

אדריכלים בתל אביב | אסף סלומון