עיצוב פנים דירות יוקרה ברמה אחרת 


חלפו עברו הימים שבהם, יוקרה הלכה בהכרח ביחד עם בית צמוד קרקע. זה עדיין קיים אך לא מתאים לכולם. עיצוב פנים דירות יוקרה זה הדבר הנכון במקום הנכון. כן, הטרנד הכי לוהט כיום, בקרב כל המי ומי, זה להעדיף דירות מתוקתקות. אבל לא סתם דירות גדולות אלא למעשה, דירות יוקרה. ומה שהופך את הדירה לכזאת איננו רק השטח במטרים או הנוף שנשקף מהמרפסת. מה שהופך דירה טובה ומוצלחת ליוקרתית באמת זהו העיצוב. 


עיצוב פנים דירות יוקרה, הרבה יותר מ"בסדר"


יש הבדל מאוד משמעותי בין דירה רגילה לבין דירת יוקרה. דירה נחמדה, אך סטנדרטית, תפנה בדרך כלל למכנה המשותף שמתאים לחלק גדול בציבור. דירה פרקטית, נאה, מוארת, אך לא באמת כזאת שהולכת עד הסוף. דירה כזאת אפשר "לשתול" בחיפה, בירושלים, בחדרה או בראשון לציון והיא תיראה "בסדר" בכל מקום. כאשר מדובר בעיצוב הפנים של דירות יוקרה, הכל צריך להיות הרבה יותר מ"בסדר". העיצוב צריך לגרום לתחושה מרוממת. אווירה ביתית מצד אחד אבל גם מושלמת מצד שני.


עיצוב של דירות יוקרה, פנים רבות לו


שלא כמו דירות סטנדרט מקבלן, שנראות כמעט כאילו יצקו אותן מתבנית אחת, עיצוב פנים דירות יוקרה זה כבר אופרה אחרת. כדי להצליח במשימה שכזאת, צריך בראש ובראשונה לבנות קונספט. אפילו מעצב פנים או אדריכל מצוין לא יכול להיכנס לחלל והחליט לבדו מה יהיה הקונספט, איזו תצורה תקבל דירות היוקרה. צריך לשבת עם הלקוחות, להבין מה הערכים שלהם, מה הציפיות שלהם. האם מתאים להם עיצוב אורבני או שהם מתחברים לעיצוב כפרי. האם הם אוהבים לארח, מה התוכניות לעתיד. עיצוב דירת יוקרה למשפחה צעירה יהיה מאוד שונה לעומת עיצוב דירת יוקרה לזוג בגיל העמידה או עבור יזם ואיש עסקים רווק. 


קניתם דירה ואתם רוצים להקנות לה מראה יוקרתי של ממש? רוצים להפוך את הדירה הנוכחית שלכם, למשהו אחר, יותר יוקרתי, יותר נכון, יותר עדכני? אסף סולומן, עיצוב פנים דירות יוקרה מביא עימו לדירה שלכם, ניסיון רב משנות פעילותו המקצועית בניו יורק וממשרדו בארץ.  
 

עיצוב פנים דירות יוקרה