עיצוב פנים דירות יוקרה


תחום עיצוב פנים דירות יוקרה הוא תחום מרתק ומיוחד מאוד, הוא הפך לשיחת היום, לא רק בקרב כל ה"מי ומי". מדברים על כך בשיחות סלון ובערבי שישי. מדברים על כך בכתבות צבע בתקשורת הממוסדת וגם המקוונת מפני שהוא מביא את התנופה היצירתית לשיאה, תוך שילוב אלמנטים יוקרתיים ויוצאי דופן היוצרים שלם אחד הרמוני ומרשים. אם אתם עומדים בפני פרויקט של עיצוב דירת יוקרה, מומלץ להשקיע בשלב הראשוני של בחירת המעצב על מנת להגיע לבחירה הנכונה. משרדו של אסף סלומון המתמחה בעיצוב יוקרתי מתוך אהבה לעשייה ולמקצוע ועמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, ילווה אתכם בתהליך החל משלב החלום ועד לרגע הפיכתו למציאות.

 

עיצוב פנים דירות יוקרה בהתאמה אישית

מגדלי הפאר צצים כפטריות אחרי הגשם, בארצנו. ולא רק ב"מדינת תל אביב" זה קיים, למרות שזה המקום שלשם ממהרים לשאת עיניים. אך מתברר שגם דירות היוקרה לא תמיד עונות על הצרכים, והדברים למעשה אמורים גם לאור המודעות הגוברת להבדלי גישה וטעם שבין דיירים שונים ומשפחות שונות. על כן, עיצוב פנים דירות יוקרה מתאים מאוד לרוכשי דירות נחשבות וחדשות, אשר עוד לפני קבלת המפתח רוצים יותר. דירה שמעוצבת בדיוק לפי הצרכים והרצונות, לפי התוכניות לעתיד ולא בהתאם לשבלונה קבלנית, טובה ככל שתהייה. 
 

עיצוב פנים דירות יוקרה: מאפיינים

דירות יוקרה מתאפיינות בשימוש באלמנטים, בפריטים ובחומרי גלם יוקרתיים ומיוחדים, ובאופן טבעי גם יקרים. עץ, שיש וחומרים נוספים שנוכחותם מיוחדת. רהיטים מעוצבים, טקסטיל איכותי, פריטי אמנות נדירים, תכנון נכון ומושכל של זרימת האוויר והאור הטבעי בבית בשעות היום, ושל תאורה חמה, יוקרתית ובעוצמה מדויקת בשעות הערב, כל אלו חוברים יחד ליצירת אמנות אחת שלמה.

יחד עם זאת חשוב להבין שבכל פרויקט, גם אם תקציבו גבוה מן הרגיל, ישנה חשיבות גבוהה לניהול נכון. יש לקבוע מראש את התכנית התקציבית המדויקת, ולעמוד בכל פרט שלה מבלי לנדוד ולהיסחף למחוזות בלתי מתוכננים. האדריכל המעצב אחראי על קשר רציף ושוטף עם בעלי המקצוע השונים, ועל ניהול נכון שיביא כל אחד מהם לעמידה בזמנים ולעבודה איכותית וללא רבב. חלוקת תקציב נכונה שתדע כיצד לחלק את המשאבים בצורה החכמה ביותר, תביא למקסום התקציב בשירות עיצוב הבית בצורה הטובה ביותר.

 

בחירת האדריכל

פרויקט בעל חשיבות כה גבוהה כעיצוב בית, שהרבה פעמים זוכים לעשות אותו רק פעם בחיים, מצריך עבודה מאוד הדוקה, אינטנסיבית ומתמשכת מרגע ההתחלה ועד לסיום. לכן חשוב מאוד לצאת לדרך ולעבוד עם אדם שטוב ונעים לכם לעבוד אתו, שאתם מבינים זה את זה בקלות ובצורה טבעית.

כך הכול קורה בצורה יותר קלה, זורמת וטובה, וכל הכוחות מושקעים בצד המקצועי במטרה להביא את הנכס לצורתו העתידית המושלמת. צורה זו מתבטאת הן מבחינה תכנונית פונקציונאלית הממקסמת את החלל באופן מדויק לצרכים שלכם, והן מבחינה אסתטית היוצרת עיצוב פנים דירות יוקרה ברמה הגבוהה ביותר שתשרת אתכם בהצלחה לאורך שנים רבות.

 

טרנד מפתיע, עוזבים צמוד קרקע, עוברים לדירות מעוצבות 

במידה מסוימת, קיימת תופעה של עיצוב דירות יוקרה, לצורך השכרה לבני חוג הסילון, העשירון העליון שסובב בעולם ולא רוצה לרכוש דירה בבעלות עצמית. אבל הטרנד המפתיע יותר הינו ההחלטה של רבים לעזור צמודי קרקע ולחפש דירות מעוצבות. אותו מעבר לשכונות הנחשבות, למגדלים רבי קומות או לעיתים לבנייני בוטיק נמוכים, לא מלווה בירידה בסטנדרט. לאחר ביצוע עיצוב פנים דירות יוקרה מקבלים את האיכות הרצויה ותחושת הרווחה, גבוה מעל כולם. למחפשים עיצוב פנים ברמה אחרת, אסף סולומן – להגשים חלומות. 
 

עיצוב פנים דירות יוקרה | אסף סלומון