עיצוב בית מודרני בהתאמה אישית


עיצוב בית מודרני משלב בתוכו עיצוב מודרני ופונקציונאליות מירבית, שיחד יוצרים את הבית האידיאלי לדייריו. העיצוב המודרני מתאפיין בקווים מאוד נקיים, בצבעים בגוונים אחידים ובהימנעות מעיטוריות יתר. האדריכל האומן שיודע לעבוד בסגנון זה כמו אסף סלומון, ייצור בית בעל מראה נקי מאוד היוצר השתאות ממש, ומצד שני בנגיעות נכונות המשלבות צבע, רהיט, פריט אומנות או שילוב חומר חם כמו עץ, יידע לתת את האווירה החמימה והביתית.

מאפייני עיצוב בית מודרני

המראה הכללי נקי, הגאומטריה מדויקת ובחירת החומרים מוקפדת. לרוב החומרים שיאפיינו בתים אלו יהיו זכוכית, חיפויים דמויי בטון או טיח, גבס, אלומיניום ופלדה. כאמור נגיעות נכונות ומדויקות של עץ יפיחו רוח חיים חמה וביתית שתאזן את החומרים האחרים, תאיר אותם באור המודרני הנעים שלהם ותנטרל את האווירה המנוכרת שעלולה להיווצר מתוך שימוש לא מאוזן וחסר ניסיון בהם. שימוש נכון ומדויק בחומרים אלו ייצור תוצאה מיוחדת ועדכנית שתשמור על רמת האסתטיות והעיצוביות הגבוהה שלה לאורך שנים רבות.

החללים המרכזיים הגדולים יהיו פתוחים ויבטאו סגנון זה בעיצובם הגאומטרי הפשוט, המונוכרומטי בגווניו ובשימושים בחומרים שתיארנו. יחד עם זאת, הסוד הוא לדעת לשלב בתוכן נגיעות חכמות ומדויקות של צבע, חומר ואור.

כורסא, כריות נוי בצבעים עזים הבולטים על פני המונוכרומטיות השלטת, חפצי אומנות בודדים ומיוחדים, גוף תאורה בודד הבולט בעיצובו המיוחד בין גופי תאורה נסתרים רבים, כל אלו ייצור ניגודיות שתפתיע, תייחד ותביא לידי ביטוי את אופיים וטעמם המיוחד של דיירי הבית.

כל זאת לצד רהיטים שבדרך כלל יתאפיינו במינימליסטיות, בהיותם נשענים על רגליים כמעט בלתי נראות או תלויים בתלייה נסתרת בסגנון כמו מרחף באוויר. בבתים פרטיים ייעשה שימוש בחלונות גדולים בעלי פרזול מינימאלי שיכניסו פנימה הרבה אור טבעי היוצר מראה בהיר ופתוח.

פונקציונאליות

בית מודרני יתאפיין בתכנון חכם ובמחשבה על כל פרט בהיבטים הטכנולוגיים והאחרים. השליטה החכמה על התאורה, המיזוג, ניקיון הבית דרך שואבי אבק נסתרים, וכמובן שטחי אחסון רבים נסתרים שבעין רגילה כלל לא ניתן להבחין בהם מאחורי קירות הגבס הנקיים המשתלבים בעיצובם בחלל באופן מושלם.

עיצוב בית מודרני | אסף סלומון