מעצב פנים במרכז


כאשר מחפשים מעצב פנים במרכז, חשוב להתמיד בחיפוש עד שתגיעו אל המעצב המושלם עבורכם. לעיצוב הפנים ישנה השפעה מכרעת על האווירה שתיווצר בבית או בעסק למשך שנים קדימה, על הסגנון שיאפיין אותם דרך כל פרט עיצובי, ועל ערכם הכלכלי. משרד אדריכלים אסף סלומון מזמין אתכם להתרשם ממגוון פרויקטים יוקרתיים בארץ ובחו"ל, מעוצבים ביד אמן ובתנופה יצירתית שאין דומה לה.

איך בוחרים מעצב לעסק?

עיצוב עסק צריך לשרת בצורה האופטימלית ביותר את מטרותיו הכלכליות של המקום. לכן מעצב פנים במרכז העוסק בעיצוב חנויות ועסקים, חייב להיות אדם בעל ראייה עסקית, שיווקית שיודע ללכת יד ביד עם הלקוח בתהליך אפיון המקום, יעדיו, קהל היעד שלו ונקודת המפגש האופטימלית ביניהם. רק לאחר שתוגדר התמונה הזו באופן מושלם, ניתן יהיה לצאת לתהליך העיצובי שיביא אותה לידי מימוש בפועל, כך שכל פרט ישרת את המטרות והיעדים שהוגדרו בתחילת הדרך.

איך בוחרים מעצב לבית?

חשוב מאוד למצוא את המעצב שסגנון העבודה והקו העיצובי שלו מרגישים לכם מושלמים עבורכם. כמובן שכדי להגיע לכך חייבים להתרשם ממראה עיניים, לראות תיקי עבודות ורצוי גם לבקר בשטח במקומות אותם עיצב.

מעצב פנים במרכז: הכול אנשים

כמו בכל פרויקט משותף ואינטנסיבי, חשובה ביותר התקשורת הזורמת והנעימה ביניכם, וחשוב מאוד שזה יהיה אדם שתוכלו לסמוך עליו, שילווה אתכם באכפתיות ובמקצועיות עד לקו הסיום. עבודתו של המעצב לא מסתיימת בהכנת התכניות, היא רק מתחילה שם. מעצב טוב הוא גם מנהל טוב, אדם שמקשר ומתאם בין כל הגורמים השותפים בפרויקט, אדם שילווה אתכם בתהליך הבחירה והרכש של כל הפריטים וידאג לכל פרט.

משרד אדריכלים אסף סלומון

אסף, מעצב פנים במרכז, החל את דרכו כבוגר PRATT  INSTITUTE N.Y הנודע והיוקרתי, פתח משרד אדריכלים מצליח בניו יורק ובהמשך פתח משרד גם בתל אביב. לאורך השנים עיצב אסף פרויקטים עסקיים רבים ובהם חנויות יוקרה ומשרדים מצליחים בניו יורק, מלון בוטיק בתל אביב, מלון אקולוגי במדבר יהודה ועוד. בתחום המגורים עיצב אסף מגוון רחב מאוד של פרויקטים החל מדירות יוקרה בניו יורק, דרך בית נופש באנגולה ועד לווילות יוקרתיות בערים שונות בארץ.

 

מעצב פנים במרכז | אסף סלומון