מעצבי פנים מומלצים במרכז - כיצד תמצאו אחד כזה?


אם אתם תושבי המרכז, וכרגע, נמצאים לפני שיפוץ גדול, אתם בונים בית או שסתם, משעמם לכם עם עיצובם הנוכחי של הדירה או הבית בהם אתם גרים, בוודאי התחלתם כבר לחפש מעצבי פנים מומלצים במרכז. הגיוני שנתקלתם כבר ברשימה ארוכה של שמות מעצבי פנים מומלצים במרכז, ובכ"ז, אתם מחפשים את מעצב הפנים היחיד והמיוחד, כמו, אסף סלומון, למשל, על מנת שהבית המוגמר שלכם ייראה בדיוק כפי שחלמתם. אם כן, כיצד בוחרים מעצב פנים ספציפי בודד מתוך רשימה כ"כ ארוכה של אנשי מקצוע? איך יודעים מי מהם מעצב טוב, ומי איננו מתאים לכם? כמו בבחירה בכל תחום, גם כאן, מתחילים בסינון.

המלצות אישיות על מעצבי פנים מומלצים במרכז

אין כמו עדותם של אנשים שאתם סומכים על שיקול דעתם ועל קריטריוני הבחירה שלהם על מנת לסייע לכם בגיבוש הרשימה הראשונית. זהו הזמן לשמוע את דעתם של קרובי משפחה, חברים, מכרים קרובים, שימליצו על מעצבי פנים שהחוויה איתם הייתה חיובית עבורם. או, במקרים אחרים, הם יזהירו מפני בעלי מקצוע לא ראויים, שגם זו עזרה משמעותית, מכיוון שהיא מאפשרת לכם לדעת ממי עליכם להתרחק.

התרשמות אישית שלכם

אמנם, המלצות הן בסיס טוב, אבל להתרשמות האישית מכל מעצב הנמנה על מעצבי פנים מומלצים במרכז, אין תחליף. התרשמות זאת נעשית במספר מישורים. ראשית, בחינת תיק העבודות של המעצב ובדיקה שאכן יש לו ניסיון, התמצאות והצלחה בסוג העבודה מהסוג שלה אתם נזקקים (למשל, גם מעצב המשרדים הטוב בעולם לא יועיל לכם, אם אתם צריכים לעצב את הדירה שלכם). האספקט השני, והוא חשוב ביותר, הוא הכימיה האישית ביניכם לבין מעצב הפנים. נכון, למוניטין, מקצועיות, ידע ותארים יש אפקט מרשים כשאתם מספרים לחבריכם ש-X הוא המעצב שעיצב את ביתכם, אבל, לאחר שחבריכם ילכו, אתם אלה שתישארו לחיות בתוך ה"יצירה" המעוצבת, כך שבהחלט רצוי שהמעצב ואתם תשדרו על אותו הגל, ושהמעצב יהיה קשוב לצרכים שלכם ולא יכתיב מגבוה, מהאספקט העיצובי, תכתיבים שיובילו לכך שלא תוכלו לחיות בנוחות בבית שלכם.

 

מעצבי פנים מומלצים במרכז | אסף סלומון