מעצבי פנים מובילים


מעצבי פנים מובילים הם מעצבים שלמדו במוסדות לימוד יוקרתיים בארץ או בעולם, התמחו במשרדי אדריכלים מובילים, ורכשו ידע וניסיון בעיצוב פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר. פרויקטים שתוכננו ועוצבו על ידם ניחנים בייחודיות יוצאת דופן, במעוף יצירתי ובראייה המשלבת אסתטיקה מוקפדת המשרתת בכל פרטיה את הדרישות הפונקציונליותשל הפרויקט. זהו בדיוק משרדו של אסף סלומון, בוגר לימודי אדריכלות ב PRATT  INSTITUTE N.Y היוקרתי, מעצב בעל שם בניו יורק ובתל אביב שתכנן ועיצב מגוון רחב של פרויקטים.

הקשבה לפני הכול

פרויקט אדריכלי מתחיל לפני הכול בשיחה פתוחה בה ההקשבה של האדריכל ללקוחו החדש, נמצאת כבסיס שמהווה את אות הפתיחה לפרויקט כולו. תפקידו של האדריכל בשלב זה להבין ולהרגיש את הלקוח, את צרכיו, רצונותיו ושאיפותיו בצורה העמוקה והמדויקת ביותר, על מנת שיוכל לטוות בהמשך יחד עמו את התכנית האדריכלית שתוציא את החלום למימוש האופטימאלי במציאות.

מעצבי פנים מובילים: עיצוב בית חלומי

כאשר מעצבי פנים מובילים מקבלים לידיהם פרויקט של תכנון ועיצוב בית, זו תמיד מהווה עבורם הזדמנות להגשים חלום ולתת לפרץ היצירתיות ולידע הבלתי נדלה שלהם לצאת לפועל בשירות הלקוח. התוצאה תמיד תהיה מיוחדת, חד פעמית, יוצאת דופן ומבריקה. ההברקה יכולה להיות ביוקרתיות או דווקא בפשטות, תלוי בצורך. משפחה צעירה עם ילדים קטנים שרוצה לשמור על מראה נקי ומעוצב תשמח לפתרונות אחסון מבריקים בפשטותם, בעל נכס יוקרתי המיועד לחלוקה ולהשכרה, ישמח לניצול מבריק של כל מילימטר.

עיצוב עסקי גאוני

בין אם מדובר על מספרת יוקרה, ספא או חנות בגדים בעלת קונספט ייחודי, מעצבי פנים מוביליםתמיד יבררו ויגדירו יחד עם הלקוח מהו אופיו של העסק, מה מאפיין ומייחד אותו ומהם יעדיו. בתוך כך חשוב להבין מיהם לקוחותיו העתידיים, מה מושך, מעניין ומרגש אותם. לאחר שמתבהרת התמונה, התכנון והעיצוב כמו מתרחשים מעצמם, קורמים עור וגידים. התפיסה היא של החלל כשלם אחד, שכל פרט בו משרת את מטרת העסק ויחד הם כולם חוברים ליצירה אחת הרמונית ומלאת קסם המספקת ללקוח חוויה מעולה ומושלמת.

 

מעצבי פנים מובילים | אסף סלומון