בנייה מודולרית: לגו אדריכלי מדהים של אינספור אפשרויות


בנייה מודולרית היא שיטת בנייה ייחודית שמתבצעת באופן שונה מהבנייה הקונבנציונאלית כמעין הרכבת חלקי לגו. החלל המוגמר מורכב ממספר יחידות בסיסיות המיוצרות במפעל, מובלות אל השטח ומחוברות בו בשילוב ייחודי המתאים ללקוח לכדי יחידה אחת סופית. אכן, כשחושבים על גישה זו הדמיון ושערי היצירתיות שבנו נפתחים לאינספור כיוונים מיוחדים ויוצאי דופן ולהגשמת חלומות שהופכת אפשרית. מובן שלשיטה זו יתרונות רבים ומגוונים ועליהם נרחיב מיד.


יתרונות בנייה מודולרית


היתרונות המרכזיים של השיטה הם כמובן החיסכון במשאבים העיקריים הגבוהים מאוד שגוזלת הבנייה הקונבנציונאלית: כסף וזמן. התכנון היעיל והמדויק של כל שלב בתהליך מביא למקסום אופטימלי של זמן עבודה וכוח אדם, תוך ראיית צרכי הלקוח והתאמת המבנה המודולרי אליהם. בנוסף לכך השיטה המודולרית מתאימה להיות ירוקה באופן מיטבי תוך שמירה על הסביבה בכל היבט אפשרי.
למי מתאימה השיטה המודולרית
שיטה זו מתאימה למי שחפצים להוסיף יחידת דיור נוספת על הגג או בחצר, למגורים או לאירוח. רבים משתמשים במבנים אלו לבניית צימרים לדוגמה. בנוסף לכך מתאימה השיטה לבניית מבני מגורים מורכבים לשימוש ארוך טווח ומצריכה ידע מקצועי רחב וניסיון רב של האדריכל המתכנן על מנת לעשות זאת באופן נכון.


חברת CASA-TECH


בשיטת CASA-TECH הבתים מיוצרים תוך שירות ברמה גבוהה ומתקדמת ביותר בשיטת "מתכנון ועד מפתח". הבתים משלבים בין שלד פלדה, בטון ועץ ויכולים להשתלב עם מגוון רחב של החיפויים הקיימים בשוק. מתוך תכנון אדריכלי ועיצוב יצירתי ומקצועי, מקבל הלקוח בית המותאם באופן אידיאלי לרצונותיו ולטעמו האישי, ונהנה מכל היתרונות של הגישה המודולרית.


עבודה עם אדריכל מוביל


כמובן שכמו בכל פרויקט אדריכלי, בפרויקט של בנייה מודולרית חשוב במיוחד לעבוד עם אדריכל מנוסה בעל ראייה מערכתית רחבה של תחומי התכנון, העיצוב וניהול הפרויקטים. אדריכל חייב להיות אומן בנפשו, איש מקצוע מנוסה, מנהל מעולה ואיש של אנשים. שיטת CASA-TECH המוצעת במשרדו הייחודי של אסף סלומון מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות המדהימים של בנייה ירוקה, חסכונית, גמישה ומעיצוב מדהים ובלתי מתפשר של אדריכל יוקרה מוביל בעל ניסיון עשיר בארץ ובחו"ל. 
בנייה מודולרית