מדוע שווה לכם להשתמש בשירותי אדריכל במרכז, גם אם אתם גרים באזור אחר?


ישנם תחומי עיסוק שהם לוקאליים ומוגבלים לאזור המגורים. למשל, לא תזמינו שרברב מאילת לפתוח סתימה בכיור עבורכם, כשאתם גרים במרכז הארץ או בצפונה. זה יהפוך את העסקה ללא הגיונית, לא יעילה, ובעיקר, ללא משתלמת לאף אחד משני הצדדים הנוגעים בה. לעומת זאת, כאשר תחפשו מומחה אינסטלציה לביצוע החלפה של כל מערכת הביוב בבית, מיקומו של המומחה יהפוך לקריטריון פחות רלוונטי בעת ההחלטה על איש המקצוע. כך שגם בחירת אדריכל במרכז, כאשר מדובר באדריכל מומחה בתחומו, למשל, אסף סלומון, איננה תלוית מקום. יחד עם זאת, בואו נבדוק יחד, מדוע במקרים מסוימים, בחירת בעל מקצוע (לדוגמה, אדריכל במרכז) מושפעת ממיקום הלקוח וממיקום בעל המקצוע, ובמקרים אחרים, המיקום הופך לרלוונטי פחות.

אדריכל במרכז - מקצועיות כקריטריון ראשון

כאשר אנחנו מדברים על שירות, ניתן לבחון אותו על פי מספר פרמטרים שונים, כמו היקף העבודה הנדרשת, רמת המקצועיות והידע הנדרשים לביצוע העבודה, מחיר השירות וכן הלאה. אבל, לרוב, ככלל, בעבודות המחייבות רמות ידע, ניסיון ומקצועיות גבוהות, המיקום לא ייחשב כפרמטר חיוני ויפנה את מקומו לבחינת רמת המקצועיות והניסיון של איש המקצועי. זה הגיוני, בעיקר ומאחר ובעבודות כאלה, הנזקים שעלול לגרום בעל מקצוע שאיננו מיומן, עולים על אי הנוחות שבמיקום המרוחק.

קריטריונים נוספים - היקף העבודה והמשכיותה

קריטריונים נוספים הדוחקים את מקום המיקום בבחירה הם דחיפות העבודה, היקפה, וכפועל יוצא מהיקפה, גם המשכיותה. אם משווים שרברב וסתימה לשירותי אדריכל במרכז, נראה כי בעוד פתיחת סתימה היא עבודה חד פעמית, אשר חייבת להתרחש מיידית ואין לה המשכיות, תכנון בית או דירה אינם דחופים והם נמשכים לאורך זמן. זוהי הסיבה לכך שאם אתם גרים בצפון, כשיש לכם סתימה, תפתחו את האינטרנט ותחפשו את השרברב הקרוב ביותר אליכם, ואילו כאשר תתכננו בית, גם אתם גרים בצפון, האדריכל יכול להיות מהמרכז וקבלן הבניה עשוי להיות בכלל מדרום הארץ. מדובר בעבודה מתמשכת, בהיקף גדול, כך שמיקום איננו משחק תפקיד בבחירת אנשי המקצוע המתאימים.

אדריכל במרכז | אסף סלומון