אדריכלי יוקרה ישראליים מובילים


אדריכלי יוקרה הם אדריכלים בעלי כשרון יצירתי יוצא דופן, שצברו לאורך שנות עבודה רבות גם ניסיון עשיר בפרויקטים גדולים של תכנון ועיצוב חללים יוקרתיים.

ככל שהאדריכל צובר ניסיון רב בתחומים מגוונים יותר כך מתרחבים הראייה והמעוף המקצועיים שלו כמו במקרה של האדריכל אסף סלומון. לאחר לימודים ב PRATT INSTITUTE. NYC היוקרתי המשיך סלומון לתכנון ועיצוב פרויקטים רבים בארץ ובחו"ל כולל חנויות יוקרה בניו יורק, בתי מלון בארץ, עסקים מסוגים שונים, בתים פרטיים ודירות יוקרה מרווחות. 


אדריכלי יוקרה: עיצוב יוקרתי 

חללים יוקרתיים ניחנים בעיצוב חד פעמי, בטאץ' ייחודי ובשימוש בחומרי גלם יוקרתיים שרק תקציב של חללי יוקרה מאפשר אותו. עיצוב פנים לדירות יוקרה בגימורים שונים, עץ, שיש, עור ואריחים ייחודיים ועוד חוברים יחד ליצירה מושלמת. העיצוב המודרני משדר יוקרה גבוהה בכל מקרה, והשימוש בחומרי גלם אלו מעלה אותה אף יותר. במיוחד במקרה של בתי מגורים חשוב לדעת כיצד לעדן ולאזן את היוקרה הזו בצורה נכונה, כדי ליצור תחושת חמימות נעימה במרחב ועל כך נרחיב מיד.


בית הוא קודם כל בית

כשאתם מתכננים בית או דירת מגורים, חשוב לבחור באדריכל שהבתים שהוא מתכנן מרגישים לכם כמו המקום החמים, הנעים והטוב לגור בו במשך שנים רבות. הרי לא מדובר על יצירת אמנות שתוצג לראווה באיזה מוזיאון או גלריה אלא במקום החמים והנעים ביותר לכם ולמשפחה שלכם.


אדריכל מוביל הוא גם מנהל מוביל

חשוב לדעת שתפקידו של האדריכל הוא גם תפקיד ניהולי ממדרגה ראשונה. תפקידו של האדריכל לתכנן באופן מושכל ומדויק את כל התהליך, לתאם ולקשר בין כל הגורמים המקצועיים שמעורבים בפרויקט, לנהל את התקציב ולדאוג לעמידה בו עד להבאת הפרויקט אל קו הסיום המוצלח שלו כל זאת יחד בשילוב פעולה עם מפקח הבניה שתבחרו לפרויקט . 


לכן כאשר אתם בוחרים בין אדריכלי יוקרה, חשוב מאוד לעבוד עם אדם בעל יכולות ניהוליות ובינאישיות טובות, אדם שגם אתם באופן אישי מרגישים איתו טוב ונוח. תכנון ועיצוב של חלל בכל פרויקט, פרטי או מסחרי, הוא תהליך מורכב ולא קצר, וכדי להצליח בו בצורה מיטבית חשוב לעבוד עם מישהו שיש לכם איתו לפני הכול כימיה טובה ושאתם סומכים עליו מאוד ברמה האישית. 


אדריכלי יוקרה