מהם אדריכלי יוקרה וכיצד תבחרו אחד מהם?


כאשר אתם מעצבים את דירתכם או ביתכם, חשוב לכם (ובצדק, אם תשאלו אותנו), כי החלל המעוצב יהיה ייחודי ככל האפשר, ובד בבד עם כך, יענה על צרכיכם האישיים הספציפיים, כמו גם על הצרכים שלכם כמשפחה. אדריכלי יוקרה הם אנשי המקצוע המתאימים עבורכם, מאחר ואותם אדריכלי יוקרה ידועים, כמו אסף סלומון, למשל, ממציאים בכל פעם את הגלגל, ואת האיכות והיצירתיות שהם מביאים איתם לכל פרויקט מחדש, מה שאף אדריכל שאיננו מתמחה בעיצוב חללים ייחודיים לא יוכל לספק לכם.

במה עוסקים אדריכלי יוקרה?

מובן מאליו כי כל אדם רואה במקום בו הוא גר מבחירתו (ולא ככורח המציאות) את הבית או הדירה המועדפים עליו (שאחרת, הרי לא היה בוחר לגור בהם), אולם, לעיתים, אנשים חשים כי ניתן להפוך את חלל המגורים שלו לאיכותי וליוקרתי יותר. כאן, נכנסים לתמונה אותם אדריכלי בוטיק יוקרתיים המסייעים לבעלי הבתים להפוך את בתיהם מחללי מגורים רגילים למדי ליופי של ממש, המשקף את אופיו וטוב טעמו של הגר בהן. אדריכל יוקרה כזה, למשל, ישים דגש לא רק על המבנה עצמו וצביונו, אלא גם על אופן השתלבותו בסביבה הכוללת, תוך התאמה, כמובן, לצרכי הגרים בו. אדריכלים מסוג כזה אינם אדריכלים קונבנציונאליים, בעיקר משום שהם אינם "משכפלים" את הפרויקטים שלהם, אלא, מתאימים אותם לנסיבות ולצרכים הקיימים והמשתנים בכל פרויקט.

כיצד בוחרים אדריכל יוקרה?

הבחירה בין אדריכלי יוקרה שונים עשויה להיות קשה, מאחר, ואחרי הכל, מדובר באנשי מקצוע מבריקים, שכל פרויקט שלהם עשוי לסחוט מכם קריאות התפעלות. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לא כל בית שאתם מתפעלים ממנו בעת ראייתו, עשוי להיות בית שיתאים לצרכיכם ושתיהנו ממגורים בו. כך, שבמקביל לבחינת כישוריו המקצועיים וניסיונו של אדריכל היוקרה, מומלץ גם לבדוק את הכימיה ביניכם לבינו, ואת היכולות שלו ליצור עבורכם את הבית או הדירה שיהיו מושלמים עבורכם, בהתאמה לנתונים האישיים/ משפחתיים הספציפיים והמיוחדים שלכם. זאת, מאחר ובשורה התחתונה, אתם הם אלה שיצטרכו לגור בהם, ולא האדריכל או המעצב!

אדריכלי יוקרה | אסף סלומון