אדריכלים בתל אביב: איך לבחור נכון


כאשר מחפשים אדריכלים בתל אביב, חשוב לאתר משרד המתמחה באדריכלות אורבנית עכשווית וברשותו כל הידע, הניסיון והכלים המקצועיים לתכנן ולעצב עבורכם את הבית או העסק בצורה הטובה ביותר. כזה הוא משרדו של אסף סלומון, שסיים לימודים גבוהים ב PRATT INSTITUTE. NYC היוקרתי, ועיצב בהצלחה גדולה פרויקטים רבים בניו יורק ובתל אביב.

השיקולים בבחירת אדריכלים בתל אביב

לפני הכול חשוב לראות תיק עבודות ולהרגיש שזהו הסגנון המדבר אל ליבכם, ושבו הייתם רוצים לראות את ביתכם או את העסק העתידי שלכם מתוכנן ומעוצב. כמו בכל תחום מקצועי, חשוב לדעת מהי השכלתו המקצועית של האדם, היכן רכש אותה, היכן התמחה וכמה שנות ניסיון ופרויקטים מוצלחים באמתחתו.

שנית חשוב להבין כי תפקידו של האדריכל הוא גם תפקיד ניהולי ממדרגה ראשונה. עליו לפקח, ללוות באופן צמוד, לתאם ולקשר בין כל הקבלנים ואנשי המקצוע תוך שימת לב מרבית לעמידה בלוחות הזמנים ובתקציב. לכן היכולות התכנוניות, הניהוליות והביצועיות הן בעלות חשיבות גבוהה ביותר בתפקודו של האדריכל וביכולתו להביא את הפרויקט אל קו הסיום המוצלח.

בנוסף לכך, תהליך של תכנון ועיצוב בית או בית עסק, הוא תהליך אינטנסיבי  המצריך עבודה משותפת ומאומצת, ולכן חשוב מאוד לבחור באדם שהעבודה המשותפת עמו נוחה ונעימה לכם. תקשורת פתוחה, זורמת וטובה מהווה תמיד בסיס להצלחה בכל פרויקט, ובטח בפרויקט בתחום האדריכלות.

חלום הופך למציאות

כאשר האדריכל משכיל להקשיב באופן רגיש לצרכיו של הלקוח ומשתדל בכל שלב להביאם לידי ביטוי ולממשם בנכס, זוהי הערובה הראשונית להצלחה. תפקידו של האדריכל הוא לזהות כיצד להתאים את הנכס לרצונותיהם, לאופיים הייחודי ולאורח חייהם של הלקוחות כך שישרת אותם באופן מקסימלי ויהיה עבורם המקום הנעים והטוב ביותר לחיות בו. השילוב בין אסתטיקה לפונקציונליות הוא המתח התמידי בכל פרויקט אדריכלי.

אדריכלים בתל אביב מבצעים לאור זאת את כל השיקולים בפרויקט. החל מתכנון החלל והקשר בין חללי המשנה, דרך תכנון התאורה ביום ובלילה, זרימת האור והאוויר במהלך היום ותאורה נכונה ונעימה בשעות הערב ועד להלבשת הבית, אבזור ובחירה מדויקת של כל הפרטים היוצרים את השלם.

 

אדריכלים בתל אביב | אסף סלומון